Plné poznání účinků ošetření dosáhnete po opakovaných sezeních. Připravila jsem pro vás výhodné balíčky, které vám umožní si naplno vychutnat Kranio terapii, Access Bars nebo Energetický Facelift za zvýhodněnou cenu.

Zasloužíte si péči

Dopřejte sama sobě tu nejlepší péči, která vám pomůže zklidnit mysl, najít rovnováhu a dodat sebevědomí.

Účinky léčebných metod mají také vliv na zdraví a jsou vhodné pro děti, dospělé, seniory nebo těhotné ženy, které se například pomocí kraniosakrální biodynamiky připravují na porod.

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální biodynamika je celostní léčebná metoda, kdy se tělo dostává do stavu hluboké relaxace, rovnováhy a navrací se ke zdraví. Tato technika harmonizuje nervový systém, působí příznivě při stresu, únavě a poruchách spánku. Pomáhá odstranit fyzické i psychické bloky a účinně působí při bolestech zad, páteře, kloubů, hlavy nebo migrénách.

Terapie vás zklidní po náročném dni v práci, nebo pokud potřebujete čas sami pro sebe a své tělo. Začíná příjemným rozhovorem, zklidněním a relaxací. Dáte svému tělu čas se zastavit a vnímat jeho potřeby.

Zvýhodnění balíček ošetření v délce 90 - 120 minut.

 

1 ošetření 1 800 Kč
balíček 3 ošetření 4800 Kč
balíček 5 ošetření 7 500 Kč

Access Bars

Zbavte se jednou pro vždy stresu, napětí a nechte do svého života vstoupit klid, lehkost a uvolnění. Access Bars je celostní léčebná metoda, která umožní tělu vytvořit nové volby a možnosti.

Jemné stlačování 32 bodů umístěných na hlavě uvolní napětí, náboj a stres nahromaděný v celém těle. Kombinace jemných doteků restartuje vaše myšlenky, nápady, emoce a přesvědčení, které vás brzdí a brání vám ve vnímání vlastních pocitů.

Zvýhodněný balíček na ošetření v délce 60 - 90 minut

1 ošetření 1 200 Kč
balíček 3 ošetření 3 300 Kč
balíček 5 ošetření 5 000 Kč

Energetický facelift

Access energetický facelift je jemný, vyživující a hojivý tělesný proces Access Consciciousness, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a vytvořit podobné účinky v celém těle.

Otevírá nové možnosti, jak se cítit lépe ve svém těle i ve svém životě. Je energetickou lázní, ve které tělo roztaje a rozkvete.

Zvýhodněný balíček na ošetření v délce 90 - 120 minut

1 ošetření 1 800 Kč
balíček 3 ošetření 4 800 Kč
balíček 5 ošetření 7 500 Kč