ACCESS CONSCIOUSNESS

Uvolněte se pomocí hloubkových a relaxačních technik. 

Najděte cestu sami k sobě, zbavte se stresu a napětí. 

Access Consciousness je soubor nástrojů, relaxačních a uvolňujících technik, které vám pomohou bojovat se stresem, napětím a vnitřními bloky, které vás brzdí a brání v rozvoji.

ACCESS BARS

Jak se otevřít změnám a podpořit důvěru v sebe a své sny?

Zbavte se jednou pro vždy stresu, napětí a nechte do svého života vstoupit klid, lehkost a uvolnění. Access Bars je celostní léčebná metoda, která umožní tělu vytvořit nové volby a možnosti.

Jemné stlačování 32 bodů umístěných na hlavě uvolní napětí, náboj a stres nahromaděný v celém těle. Kombinace jemných doteků restartuje vaše myšlenky, nápady, emoce a přesvědčení, které vás brzdí a brání vám ve vnímání vlastních pocitů.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro dospělé, děti, seniory a také těhotné ženy. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučuji minimálně 5 ošetření ve 14denních intervalech.

Zvýhodněný balíček na ošetření v délce 60 - 90 minut

1 ošetření 1 200 Kč
balíček 3 ošetření 3 300 Kč
balíček 5 ošetření 5 000 Kč

Jak ošetření probíhá?

V oblečení se položíte na lehátko, přikryji vás dekou. Jemným stlačováním bodů na hlavě, Vaše tělo postupně začne uvolňovat nahromaděné napětí a stres. Zbavíte se bloků z celého těla a po ošetření odcházíte zrelaxovaní a s klidnou myslí.

Co očekávat po ošetření?

Klienti popisují stav po ošetření jako restart nebo znovuzrození. Dochází k uvolnění a eliminaci nevhodných vzorců, emocí a myšlenek.

Access Bars pomáhá

 • uvolnit stres a napětí
 • odstranit bolest z různých částí těla
 • zrychlit hojení ran po úrazech nebo lékařských zákrocích 
 • odbourat únavu a vyčerpání
 • nastartovat a rozproudit energii
 • zmírnit psychické obtíže

Během prvního ošetření Access Bars jsem se dostala do hlubokého meditativního stavu, kdy utichla hlava, a já vnímala klid, který byl pro mě nový. Postupně se uvolnilo i moje tělo. Cítila jsem se příjemně a odpočatě. Nyní  Access Bars navštěvuji pravidelně, cítím se vyrovnanější, lépe se mi spí a snáz se koncentruji na učení. Dokonce mě přestaly trápit migrény, které jsem mívala dost často.

Tereza Š.

ENERGETICKÝ FACELIFT

Co kdybyste měnili své tělo laskavě a s lehkostí?

S energií, která pozvedá a omlazuje celé tělo za použití jemného, uklidňujícího, pečujícího doteku na tváři, krku a dekoltu.

Access energetický facelift je jemný, vyživující a hojivý tělesný proces Access Consciciousness, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a vytvořit podobné účinky v celém těle.

Otevírá nové možnosti, jak se cítit lépe ve svém těle i ve svém životě. Je energetickou lázní, ve které tělo roztaje a rozkvete.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro dospělé, děti, seniory a také těhotné ženy. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučuji dopřávat si ošetření pravidelně, přibližně tak často, jak byste navštěvovali kosmetický salón. 

Neexistuje žádný doporučený počet ošetření, které byste měli k dosažení nejlepších výsledků absolvovat, nicméně čím více jej budete přijímat, tím lépe budete vypadat a lépe se cítit.

Zvýhodněný balíček na ošetření v délce 90 - 120 minut

1 ošetření 1 800 Kč
balíček 3 ošetření 4 800 Kč
balíček 5 ošetření 7 500 Kč

Jak ošetření probíhá?

Po krátkém rozhovoru, během kterého společně projdeme oblasti, na kterých chcete pracovat, ulehnete na lehátko. Během 90 minut se vás budu jemně dotýkat na obličeji, krku a dekoltu.

Síla pečujícího doteku

 • obnova, výživa a omlazení těla
 • proměna a projasnění tváře, vyhlazení vrásek
 • zpevnění a zpružnění těla, rozproudění lymfy
 • péče po operaci, podpora při hojení jizev
 • eliminace akné, suché kůže, ekzému
 • zlepšení zraku
 • péče o ústa po zákrocích v ústní dutině či při nošení rovnátek
 • hlubší spojení se svým tělem
 • obnova a prohloubení samouzdravující kapacity našeho těla
 • podpora sebevědomí a laskavosti k sobě i svému tělu

Co očekávat po ošetření?

Po ošetření se klientky cítí uvolněně, zrelaxované a odpočinuté. Dlouhodobý účinek se projeví po opakovaných sezeních. Doporučuji pravidelné ošetření každý měsíc.

Lucku znám už dlouho. Před mnoha lety jsem k ní začala chodit na jógu. Postupně jsem si dopřála její péči v podobě úžasných Aromatouch masáží a moje tělo velice ocenilo Kraniosakrální terapii. Moji hlavu a neklid v těle vždy srovná její péče v podobě Access Bars a Energetický Facelift to je prostě kouzlo pro moje tělo.

Od Lucky vždycky odcházím radostná, všechno jakoby se učesalo a jsem plná vděčnosti za lehkost, kterou její péče vnáší do mého života. Jsem vděčná, že Lucku znám a mohu si dopřát její luxusní péči. Luci díky za Tebe. 

Olga N.

Kde ošetření probíhá?

Veškerá ošetření probíhají v privátním studiu na adrese Běchorská 2231/19, Praha 9 – Horní Počernice. Na návštěvu studia je nutné se předem e-mailem nebo telefonicky objednat.