KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální biodynamika je celostní léčebná metoda, kdy se tělo dostává do stavu hluboké relaxace, rovnováhy a navrací se ke zdraví. Tato technika harmonizuje nervový systém, působí příznivě při stresu, únavě a poruchách spánku. Pomáhá odstranit fyzické i psychické bloky a účinně působí při bolestech zad, páteře, kloubů, hlavy nebo migrénách.

Terapie vás zklidní po náročném dni v práci, nebo pokud potřebujete čas sami pro sebe a své tělo. Začíná příjemným rozhovorem, zklidněním a relaxací. Dáte svému tělu čas se zastavit a vnímat jeho potřeby.

kraniosakrální terapie

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro miminka, děti, dospělé a seniory. Vhodné je i pro těhotné ženy, kdy dojde ke zklidnění a přípravě těla a mysli na porod. Terapie vás zklidní po náročném dni v práci, nebo pokud potřebujete čas sami pro sebe a své tělo.

Zažít Kranio s Luckou je jako zažít jemnou hudbu sfér.  Lucka je kompetentní, pečující, citlivá, naladěná na klienta. Jemným a citlivým způsobem vás přivádí na cestu vaším nitrem. Svým laskavým přístupem vám předává podporu, radost a sílu. Ať je to první, páté nebo desáté kranio u Lucky, je to vždy obohacující zážitek pro uvolnění těla a mysli. Stojí za to, věnovat sobě hodinu až dvě času, a zastavit se s Luckou v plynutí.

Iveta M.

Jak ošetření probíhá?

Na lehátku najdete polohu, která vám je příjemná a začneme se na sebe vzájemně ladit. Můžeme setrvat v mlčení, sdílet pocity a naslouchat rytmům ve vašem těle. Biodynamika využívá jemné doteky rukou, které vnímají, co se ve vašem těle děje. Vše probíhá jemným a respektujícím způsobem. Můžete cítit různé pocity – proudění, teplo, pocit volnosti, houpání, lehký třes, jemný tlak a tah po těle. Během hluboké relaxace můžete přejít i do spánku.

 

Po ošetření máte prostor a dostatek času na vstřebání intenzivního zážitku. Popovídáme si, jaké pocity ve vás terapie vyvolala a jak ji vnímalo vaše tělo. Doporučuji po skončení ošetření klidový režim a odpočinek. Ozdravující proces trvá ještě několik dní po ošetření. Pro účinnost a dlouhodobý efekt doporučuji 10 ošetření s odstupem jednoho či dvou týdnů.

Cena za 1 ošetření v délce 90 minut: 1 800 Kč

Zvýhodněný balíček na ošetření v délce 90 - 120 minut

1 ošetření 1 800 Kč
balíček 3 ošetření 4 800 Kč
balíček 5 ošetření 7 500 Kč

„Kraniosakrální terapie je pro mě zázrak. Po každém ošetření, když vstávám z lůžka, si přeju, aby ten pocit nikdy neskončil. Je to ta nejlepší a úplná relaxace, kterou znám. Dokonalé uvolnění stresem zaťatého svalstva, dokonalý odpočinek. Jenom díky kraniu jsem zvládla bez antidepresiv velmi těžké životní období. Kraniosakrální terapii znám více než 10 let, za tu dobu jsem poznala 4 terapeutky. Dvě z nich jsou bezkonkurenční, jedna z nich je paní Lucie Šabatová.“

Marie Š.

Co očekávat po ošetření?

Po ošetření doporučuji klidový režim, abyste si mohli naplno vychutnat doznívající zážitek. Výrazné změny pocítíte po sérii 6 – 10 ošetření s kratším odstupem (1–2 týdnů).

Kde ošetření probíhá?

Ošetření probíhá v mém studiu na adrese Běchorská 2231/19, Praha 9 – Horní Počernice. Na návštěvu studia je nutné se předem e-mailem nebo telefonicky objednat.