KRANIOSAKRÁLNÍ BIODYNAMIKA

Kraniosakrální terapie – celostní léčebná metoda

Kraniosakrální biodynamika je celostní léčebná metoda, kdy se tělo dostává do stavu hluboké relaxace, rovnováhy a navrací se ke zdravíTato technika harmonizuje nervový systém, působí příznivě při stresu, únavě a poruchách spánku. Pomáhá odstranit fyzické i psychické bloky a účinně působí při bolestech zad, páteře, kloubů, hlavy nebo migrénách.

Terapie vás zklidní po náročném dni v práci, nebo pokud potřebujete čas sami pro sebe a své tělo. Začíná příjemným rozhovorem, zklidněním a relaxací. Dáte svému tělu čas se zastavit a vnímat jeho potřeby.

Ošetření probíhá v prostorách mého studia v Praze 9 – Horních Počernicích, ulice Běchorská 2231/19.

kraniosakrální terapie

 

Co čekat od ošetření?

Na lehátku najdete polohu, která vám je příjemná a začneme se na sebe vzájemně ladit. Můžeme setrvat v mlčení, sdílet pocity a naslouchat rytmům ve vašem těle. Biodynamika využívá jemné doteky rukou, které vnímají, co se ve vašem těle děje. Vše probíhá jemným a respektujícím způsobem. Můžete cítit různé pocity – proudění, teplo, pocit volnosti, houpání, lehký třes, jemný tlak a tah po těle. Během hluboké relaxace můžete přejít i do spánku.

 

Po ošetření máte prostor a dostatek času na vstřebání intenzivního zážitku. Popovídáme si, jaké pocity ve vás terapie vyvolala a jak ji vnímalo vaše tělo. Doporučuji po skončení ošetření klidový režim a odpočinek. Ozdravující proces trvá ještě několik dní po ošetření. Pro účinnost a dlouhodobý efekt doporučuji 10 ošetření s odstupem jednoho či dvou týdnů.

 

Cena: 1.800 Kč (90 minut)

 

Objednávat se můžete přes rezervační formulář, e-mailem na sabatova.l@seznam.cz nebo volejte +420 777 555 365.